Роботи та послуги

НТТ Енергія -

провідна інженерна компанія в галузі побудови систем гарантованого та безперебійного електроживлення.

Ми - команда професіоналів, здатна захистити Ваш бізнес, створюючи високонадійні системи безперебійного живлення. З 1994 року ми працюємо, щоб забезпечувати стабільну та безперебійну роботу Вашого бізнесу.
 Наша задача – побудова сучасних інженерних систем електроживлення та кондиціонування.

Ми працюємо для того, щоб наші замовники могли втілити в життя свої найсміливіші проекти.

Ми пропонуємо ефективні комплексні рішення, що характеризуються потужнім потенціалом розвитку. Надійність наших інженерних систем забезпечується ретельним підходом до всіх етапів їх створення, починаючи з проектування та завершуючи тестуванням кожного модуля та системи в цілому.

Основа успіху НТТ Енергія – прагнення до оптимального рішення проблем Замовника, коли реалізація Ваших інтересів стає й нашою задачею.

Чесне партнерство, засноване на довірі та взаєморозумінні, - наш шлях в бізнесі.

 «НТТ Енергія» є офіційним дистриб’ютором компаній General Electric, Kohler-SDMO, ORTEA, EFORE в Україні та пропонує: джерела безперебійного живлення (ДБЖ, UPS); електростанції (дизель-генератори); стабілізатори напруги; установки електроживлення постійного струму; розподільно-комутаційне обладнання (електрощити).

НТТ «Енергія» також є дистриб’ютором європейського виробника дизель-генераторів й електростанцій SDMO Industries. Вони забезпечують постачання електроенергії незалежно від зовнішніх факторів та можуть використовуватись як додаткове або самостійне джерело живлення. Завдяки якості, інноваціям та надійності, дизель-генератори SDMO користуються попитом більш ніж в 150 країнах світу.

Проекти, які розробляють спеціалісти «НТТ Енергія», дозволяють створювати високонадійні системи з врахуванням конструктивних особливостей будівель, технологічного обладнання, а також враховуючи перспективи розвитку підприємства. Завдяки величезному досвіду, інженерна команда «НТТ Енергія» втілює в життя сучасні рішення, які дозволяють забути про проблеми, пов’язані із збоями в мережі електроживлення.

Сервісний центр «НТТ Енергія» є частиною глобальної сервісної мережі General Electric. Наші інженери виконують роботи по інсталяції та обслуговуванню ДБЖ GE (джерела безперебійного джерела UPS) та в інших країнах. Електрощити виробництва «НТТ Енергія» відповідають європейським стандартам та призначені для забезпечення гарантованого електроживлення відповідальних споживачів.