ИБП SG Series 10-600 кВА, промышленные ибп, ибп промышленный, Промышленные ИБП, промышленный ибп, промышленные источники бесперебойного питания, ибп для сервера, ибп для серверов, источник бесперебойного питания промышленный, промышленный источник

Роботи та послуги

НТТ Енергія -

провідна інженерна компанія в галузі побудови систем гарантованого та безперебійного електроживлення.

Ми - команда професіоналів, здатна захистити Ваш бізнес, створюючи високонадійні системи безперебійного живлення. З 1994 року ми працюємо, щоб забезпечувати стабільну та безперебійну роботу Вашого бізнесу.
 Наша задача – побудова сучасних інженерних систем електроживлення та кондиціонування.

Ми працюємо для того, щоб наші замовники могли втілити в життя свої найсміливіші проекти.

Ми пропонуємо ефективні комплексні рішення, що характеризуються потужнім потенціалом розвитку. Надійність наших інженерних систем забезпечується ретельним підходом до всіх етапів їх створення, починаючи з проектування та завершуючи тестуванням кожного модуля та системи в цілому.

Основа успіху НТТ Енергія – прагнення до оптимального рішення проблем Замовника, коли реалізація Ваших інтересів стає й нашою задачею.

Чесне партнерство, засноване на довірі та взаєморозумінні, - наш шлях в бізнесі.

 «НТТ Енергія» є офіційним дистриб’ютором компаній General Electric, Kohler-SDMO, ORTEA, EFORE в Україні та пропонує: джерела безперебійного живлення (ДБЖ, UPS); електростанції (дизель-генератори); стабілізатори напруги; установки електроживлення постійного струму; розподільно-комутаційне обладнання (електрощити).

НТТ «Енергія» також є дистриб’ютором європейського виробника дизель-генераторів й електростанцій SDMO Industries. Вони забезпечують постачання електроенергії незалежно від зовнішніх факторів та можуть використовуватись як додаткове або самостійне джерело живлення. Завдяки якості, інноваціям та надійності, дизель-генератори SDMO користуються попитом більш ніж в 150 країнах світу.

Проекти, які розробляють спеціалісти «НТТ Енергія», дозволяють створювати високонадійні системи з врахуванням конструктивних особливостей будівель, технологічного обладнання, а також враховуючи перспективи розвитку підприємства. Завдяки величезному досвіду, інженерна команда «НТТ Енергія» втілює в життя сучасні рішення, які дозволяють забути про проблеми, пов’язані із збоями в мережі електроживлення.

Сервісний центр «НТТ Енергія» є частиною глобальної сервісної мережі General Electric. Наші інженери виконують роботи по інсталяції та обслуговуванню ДБЖ GE (джерела безперебійного джерела UPS) та в інших країнах. Електрощити виробництва «НТТ Енергія» відповідають європейським стандартам та призначені для забезпечення гарантованого електроживлення відповідальних споживачів.