ИБП SG Series 10-600 кВА, промышленные ибп, ибп промышленный, Промышленные ИБП, промышленный ибп, промышленные источники бесперебойного питания, ибп для сервера, ибп для серверов, источник бесперебойного питания промышленный, промышленный источник

Про компанію

З 1994 року ми забезпечуємо стабільну та безперервну роботу Вашого бізнесу.
Наша задача – побудова сучасних інженерних систем електроживлення та кондиціонування.
Ми працюємо для того, щоб наші замовники могли втілити в життя свої найсміливіші проекти.
Ми пропонуємо ефективні рішення з потужним потенціалом розвитку. Надійність наших інженерних систем забезпечується ретельним підходом до кожного етапу їх створення, починаючи з проектування й закінчуючи тестуванням кожного модуля та системи в цілому.
Основа успіху НТТ Енергія – прагнення оптимального рішення проблем Замовника, коли реалізація Ваших інтересів стає й нашою задачею.
Чесне партнерство, основане на довірі та взаєморозумінні, - наш путь в бізнесі.
Головне, що може запропонувати НТТ Енергія своєму замовникові, – професійна системна інтеграція джерел безперебійного живлення, дизель-генераторів, приладів автоматики, систем кондиціонування та вентиляції, а також іншого обладнання в єдині інженерні комплекси.

Проекти, які розробляються спеціалістами НТТ Енергія, дозволяють створювати високонадійні системи гарантованого електроживлення, а також кондиціонування й вентиляції з урахуванням конструктивних особливостей будівель, технологічного обладнання, перспектив розвитку об’єкта та побажань користувачів.

Менеджери й інженери НТТ Енергія регулярно проходять навчання в європейських учбових центрах фірм-виробників, що дозволяє компанії завжди йти в ногу з часом та інтегрувати в практику сучасні інженерні тенденції.
Наша головна задача в роботі з кожним замовником – винаходити та втілювати в життя найбільш оптимальні інженерні рішення, які дозволять нашим клієнтам забути про проблеми, пов’язані зі збоями електроживлення й сконцентруватися на рішенні їх основних задач.

НТТ Енергія має „Державну ліцензію на здійснення спеціальних видів робіт в проектуванні та будівництві” та, окрім постачання всього необхідного обладнання, виконує наступні роботи:
• проектні;
• будівельно-монтажні;
• пуско-налагоджувальні;
• розробку та виробництво розподільних щитів, АВР, систем автоматики;
• навчання обслуговуючого персоналу замовника;
• гарантійне й сервісне обслуговування.

Виконуючи функції генерального підрядника, НТТ Енергія об’єднує в одному проекті потенціал будівельних, монтажних та виробничих компаній для найбільш повного задоволення потреб замовлення при створенні інженерних систем в будівлях з масштабними комплексами електронного й електротехнічного обладнання.