ИБП SG Series 10-600 кВА, промышленные ибп, ибп промышленный, Промышленные ИБП, промышленный ибп, промышленные источники бесперебойного питания, ибп для сервера, ибп для серверов, источник бесперебойного питания промышленный, промышленный источник

Партнери

www.gedigitalenergy.comwww.ge.com

 

GE Digital Energy

www.gedigitalenergy.com
 www.ge.com

 

GE Digital Energy виробляє найсучасніші, високотехнологічні, інтелектуальні системи безперебійного живлення для надійного захисту комп’ютерів, засобів зв’язку та телекомунікації, автоматизованих систем управління технологічними процесами, медичного, наукового та іншого електронного обладнання від нестабільності та зникнення живлячої напруги.

GE Digital Energy — це швидко зростаючий лідер на перетині інформаційних технологій та енергопостачання. Безпечна та керована енергія — це бізнес GE Digital Energy.

Завдяки повному спектрові апаратних та програмних продуктів, що включають UPS від 300 VA до 4 MVA та програмне забезпечення для захисту інформаційних систем від збоїв та для управління процесом електроживлення, GE Digital Energy в змозі запропонувати технічне рішення, яке відповідає всім Вашим вимогам.