ИБП SG Series 10-600 кВА, промышленные ибп, ибп промышленный, Промышленные ИБП, промышленный ибп, промышленные источники бесперебойного питания, ибп для сервера, ибп для серверов, источник бесперебойного питания промышленный, промышленный источник

Новини

14.11.2011
Підсумки конференції: \"ДБЖ ... що далі? Технології майбутнього в накопиченні і перетворення енергії\"\"

9 листопада в готельному комплексі Русь відбулася щорічна конференція, організована компаніями НТТ Енергія і General Electric.
Конференція цього року була присвячена темі технологій майбутнього в накопиченні і перетворення енергії.
Суть цієї інтригуючої теми розкрили у своїй доповіді пан Кас Розенберг, директор департаменту продажів EMEA, і Олексій Савкін, керівник відділу продажів GE Digital Energy. Перш ніж заглянути в майбутнє, доповідачі представили слухачам короткий екскурс в історію становлення бізнесу UPS в GE, якому цього року виповнилося 45 років, 17 з яких, до слова, GE веде успішне партнерство з НТТ Енергія.
Розповідаючи про еволюцію становлення технологій, такими, якими ми їх бачимо сьогодні, пан Кас Розенберг перейшов до актуального питання сучасності, що стосується енергоефективності і до пов'язаної з цим необхідності винаходу пристроїв зберігання енергії.
За словами пана Розенберга, за останній час GE придбала 16 патентів на винаходи стосуються бізнесу UPS. За 2011 рік в цілому GE інвестувала в наукові розробки 5800000000 доларів.
Незважаючи на економічну кризу, IT індустріалізація розвивається, що вимагає і розвитку інтелектуальних рішень, що підтримують роботу IT систем. Так, за оцінками GE, приріст світового ринку ДБЖ за рік, що минає склав 7-8%.
Далі з доповіддю виступив директор департаменту ДБЖ Павло Хвединіч з розповіддю про компанію НТТ Енергія, її досягнення та напрямках роботи. А так же поділився досвідом реалізації енергоефективних рішень на прикладах конкретних побудованих систем.
В рамках конференції відбулося нагородження чотирьох партнерських організацій, якими стали компанії АМІ, НТС-груп, МедТехніка і донецький партнер ПП Кисельов.
З наступним доповіддю виступив менеджер департаменту енергогенераторів Ігор Строцюк. На прикладі реалізованого проекту він розповів про систему автономного електроживлення віддалених об'єктів на базі сонячних модулів, акумуляторних батарей та дизель-генераторів.
Друга частина конференції пройшла в режимі роботи двох паралельних секцій. У першій секції читалися доповіді, які були цікаві з позиції реалізації проектів і призначалися для представників партнерських організацій. Відкрив роботу секції доповідь Андрія Петрашкевіча, заступника технічного директора НТТ Енергія, який розповів про практичні аспекти проектування систем гарантованого електроживлення: складі, розробці та погодженні проектної документації.
Далі слідували доповіді, що стосуються впровадження в комплексне вирішення таких системних компонентів, як інвертори та зарядні пристрої, джерела автономного електроживлення - дизельні генератори, ввідно-распередлітельние пристрої, промислові стабілізатори напруги.
Робота другої секції пройшла у форматі круглого столу і була присвячена питанням, з якими стикаються замовники при впровадженні системи електроживлення в інфраструктуру свого підприємства. Роботу другої секції вели Антон Шаров та Юрій Юревич, вони розповіли слухачам про технології та розрахунку конфігурації систем ДБЖ, про переваги ДБЖ виробництва GE, про відмінності серій потужних ДБЖ та особливості їх застосування в різних системах харчування. Заключним доповіддю роботи другої секції була тема акумуляторних батарей - сьогоднішнього рішення зберігання електроенергії.
Сподіваємося, що найближчим найближче майбутнє стане для GE плідним у винаході пристроїв зберігання енергії, що дозволить світовими технологіями перейти в русло екологічно безпечних і збереже для наших нащадків, активно використовуються на сьогодні, природні ресурси.