Новини

12.11.2018
KD Series – продукт року '2018

KD Series, високо оцінена серія промислових генераторів великої потужності KOHLER-SDMO, була визнана Продуктом року - 2018 з результатами опитування читачів журналу "Consulting-Specifying Engineer". Щорічний конкурс "Продукт року", що проводиться виданням, визначає кращі нові продукти в дванадцяти ключових промислових категоріях і потім надає читачам проголосувати за вподобаних їм номінантів. Цього року KD Series KOHLER-SDMO була відзначена Золотим призом - найвищим рівнем визнання - в категоріях аварійного, автономного і резервного електроживлення.

 
"У всьому світі в цільових галузях продукції KD Series була дана дуже позитивна оцінка", - повідомила Кароліна Ле Біан, менеджер з маркетингу напрямки великих дизель-генераторів KOHLER-SDMO, - "Ці генератори оснащені потужними і сучасними двигунами KOHLER і легко пристосовуються до вимог користувача. для досягнення оптимальної продуктивності в найвимогливіших застосуваннях доступні численні опції."
 
Дизельні генератори KD Series доступні в діапазоні від 800 кВА до 4200 кВА одиничної потужності. Вся лінійка продукції забезпечується трирічною гарантією в резервному режимі роботи, повним набором запасних частин KOHLER і всесвітньої дилерської і сервісною мережею. Розроблена для досягнення найвищої надійності і довговічності в широкому колі застосувань, продукція KD Series ідеально підходить для багатьох галузей, включаючи датацентри, охорону здоров'я, нафтогазова і видобувна промисловість, телекомунікації та багато інших.
 
Від морських бурових платформ до екстремальних умов пустелі, від будівельних майданчиків до найбільш вимогливих об'єктів, дизельні електростанції KOHLER-SDMO наочно демонструють свою надійність і продуктивність. Вони зробили компанію одним з перших світових виробників.
Зосередившись виключно на генераторних установках, KOHLER-SDMO зараз пропонує найширший асортимент на ринку. Сервіс на місцях, що забезпечується мережею дистриб'юторів, означає енергетичну безпеку для всіх, в будь-якому місці і в будь-який час.
 
Повний текст статті CSE знаходиться за посиланням: http://bit.ly/2OyJsRG
 
За детальною інформацією про обладнання KD Series, будь ласка дотримуйтесь за посиланням: http://www.kdseries.com/