Новини

06.12.2013
НТТ Енергія представила нове комплексне рішення на виставці «Енергоефективність»
 

Компанія «НТТ Енергія » взяла участь у виставці «Енергоефективність» , яка відбулася з 5 по 8 листопада в м. Києві. «НТТ Енергія» представила нове комплексне рішення - систему гібридного електроживлення гібридною силовою , що складається з сонячних елементів , акумуляторів і дизель- генератора. 

HYBRID POWER

Технологія , що використовує фотоелементи , дозволяє безпосередньо перетворювати сонячне випромінювання в електроенергію. Ми використовуємо перевагу джерел енергії заснованих на фотоелементах для побудови систем надійного електропостачання різних об'єктів : від приватних будинків до промислових будівель , від віддалених станцій зв'язку до нафтовидобувних морських платформ.

Гибридные силовые установки и солнечные батареи
 
 

Дана продукція виявилася ексклюзивним зразком на виставці і викликала живий інтерес у відвідувачів.

Більш детально з вказаною продукцією можна ознайомитися на сторінці : http://ntt-energy.com.ua/catalog/solnechnie-batarei/ 

 

Про підприємство « НТТ Енергія»

ТОВ «НТТ Енергія» - лідер на ринку України з побудови та впровадження систем гарантованого і автономного електроживлення. Компанія є найбільшим в Україні дистрибутором бензинових , дизельних і газових генераторів , систем безперебійного живлення , стабілізаторів напруги , електроживлячих установок постійного струму , вітрогенераторів і гібридних електростанцій. У портфелі компанії представлені провідні світові виробники ( SDMO , General Electric , ORTEA , NTTStabilizer Efore , Victron енергії ) Під своєю торговою маркою NTT ЕНЕРГІЇ , компанія випускає вже давно зарекомендували себе на ринку України автоматічскі вмикачі резерву , ввідно- розподільні пристрої й розподільні шафи.

Працюючи більше 19 років на даному ринку , «НТТ Енергія» обслуговує близько 28 тисяч промислових підприємств і компаній в країнах СНД. Серед відомих об'єктів компанії можна відзначити впровадження проектів з гарантованого електроживлення на нафтових платформах в Каспійському морі , забезпечення системами безперебійного живлення Укрзалізниці , побудова гарантованого електроживлення в центрах обробки даних , банках , об'єктах медицини , фармацевтики , зв'язку та військово -промислового комплексу.