ИБП SG Series 10-600 кВА, промышленные ибп, ибп промышленный, Промышленные ИБП, промышленный ибп, промышленные источники бесперебойного питания, ибп для сервера, ибп для серверов, источник бесперебойного питания промышленный, промышленный источник

Новини

30.10.2012
Спільний семінар компанії «НТТ Енергія» та концерну SDMO

Компанія «НТТ Енергія» провела спільний з концерном SDMO навчальний семінар для персоналу мережі будівельних гіпермаркетів «Епіцентр К».

Представник SDMO Patrice Bleunven, якому було надано вступне слово, провів презентацію концерну, ознайомивши усіх гостей семінару з нововведеннями, що мали місце за останні кілька років, а так само презентував нову продукцію концерну, яка з'явиться в роздрібній мережі в найближчому часі.

Окрему увагу пан Bleunven приділив новим двигунам виробництва Kohler, якими на даний момент комплектується більшість станцій. Це питання особливо актуальний зараз, тому як покупець, звиклий до певного бренду (у нашому випадку брендам двигунів, які тривалий час використовувалися в портативних електро-генераторних установках виробництва SDMO), не відразу готовий визнати якість виробів іншого бренду.

Тут слід зазначити, що станом на сьогоднішній день, портативні електро-генераторні установки виробництва SDMO серій Perform, Technic та Diesel укомплектовані професійними двигунами повітряного охолодження виробництва Kohler (США).

Далі слід було виступ фахівців нашої компанії, більш детально ознайомив гостей нашого семінару з новими продуктами, представленими на ринку України і реалізованими через мережу будівельних гіпермаркетів «Епіцентр».

Окремим розділом у презентації наших фахівців була винесена інформація про особливості монтажу і розміщення генераторних установок, щоб кожен клієнт отримати максимально повну інформацію прямо в гіпермаркетах.
Найбільш цікавими новинками SDMO можемо сміливо відзначити серії газових генераторів PerformGAZі RES, мова про яких так само йшла на навчанні. Генератори серії RESпріобрелі новий дизайн і колір кожуха, а генератори серії PerformGAZотлічно зарекомендували себе під час проведення їх випробувань нашими фахівцями.

Завершальною частиною нашого семінару стала демонстрація роботи моделей INEO 3000, HX 6000, Technic 10000Eс панеллю автоматичного запуску на відкритому майданчику. Під час даної демонстрації усі бажаючі могли детальніше ознайомитися з представленими електрогенераторами, а також отримати відповіді на свої запитання у начальника сервісного центру компанії «НТТ Енергія», який був присутній при демонстрації. Так само була продемонстрована робота установки Preform 6500 GAZ від балона з пропаном.

Ми вдячні всім гостям, присутньому на нашому семінарі, і сподіваємося, що наше партнерство з мережею будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» і надалі буде допомагати покупцям з усієї території України отримувати тільки самі надійні та якісні електро-генераторні установки виробництва SDMO.