Новини

13.05.2010
Увага! Новий on-line ДБЖ GE з унікальною ціною

Ми раді повідомити Вам, що почали поставку нової серії ДБЖ GE EP Series, яка приємно здивує Вас співвідношенням ціни і якості. Це ДБЖ подвійного перетворення (on-line), потужністю від 700 до 3000 ВА. Поєднуючи в собі дві основні переваги: ??невисоку ціну і традиційну надійність під маркою GE, цей продукт, ледь з'явившись на ринку, вже отримав свою затребуваність. Унікальна ціна EP Series, ДБЖ подвійного перетворення, може позмагатися лише з пропозиціями ринку ДБЖ лінійно-інтерактивного типу.

On-line ДБЖ невеликої потужності - оптимальне рішення для надійного захисту дорогого офісного обладнання, робочих станцій і невеликих серверів. Ми і наші партнери вже маємо досвід успішного застосування цієї серії і дуже приємні відгуки замовників. ДБЖ серії EP, крім надійності і цікавою ціни, має так само рядом унікальних характеристик:
• широкий діапазон вхідної напруги 110-300 Вт;
• краща в своєму класі стабільність вихідної напруги + / - 2%;
• краща в своєму класі здатність до перевантажень: 150% до 30 секунд в нормальному режимі;
• потужне зарядний пристрій 8А.
Серія вже активно продається і відмінно себе зарекомендувала в застосуванні з медичним обладнанням, серверами, Hi-Fi апаратурою, в студіях звукозапису, для котелень та насосних станцій, у сфері промислової автоматизації.