Новини

27.04.2012
Зустріч партнерів SDMO в Лісабоні: Захоплююча оцінка!

«Всесвітня зустріч партнерів компанії SDMO з питань енергетики 2012» щойно закінчилася в столиці Португалії.

Настав час скласти звіт про це значущу подію. 237 дилерів-представників 152-х різних компаній з 92 країн прибули на цю зустріч, в т.ч. і представники НТТ Енергія-офіційного дистриб'ютора SDMO в Україну. Недоліків в організації зустрічі не було. Зміст порушених питань викликало інтерес у гостей. Повна презентація продукції SDMO була організована спеціальним агентством і досягла своєї мети - зацікавила гостей і визвала ентузіазм в ході зустрічі. Чотири засідання з вирішення питань Взаємодії, Бізнесу, Розвитку Енергетики та Виробництва надало багато цінної інформації в роботі для наших партнерів.


Кожне засідання тривало 2:00 для того щоб сконцентруватися на самому значущому. Павільйон для демонстрації продукції SDMO був розміщений в ідеальному місці за містом. Прекрасна погода дала можливість кожному учаснику познайомитися з декількома товарами, починаючи від нової серії портативних генераторів «Storm» 5-12 кВт до потужних електростанцій серії «Pacific» потужністю 2000 кВА, зібраних в компактних всепогодних контейнерах.


Церемонія нагородження відбулася в останній вечір і стала вишуканим завершенням цієї зустрічі ... нагороди були вручені обраним дилерам в кожній області продажів.


Дякуємо всім учасникам і чекаємо всіх на нову зустріч!

SDMO INDUSTRIES