ИБП SG Series 10-600 кВА, промышленные ибп, ибп промышленный, Промышленные ИБП, промышленный ибп, промышленные источники бесперебойного питания, ибп для сервера, ибп для серверов, источник бесперебойного питания промышленный, промышленный источник

Новини

03.09.2012
Запрошуємо! - 11 жовтня - Київ, Україна - Міжнародна конференція. Гарантоване електроживлення: нові продукти і технології компанії GE Digital Energy.

Стало доброю традицією щорічно проводити міжнародну конференцію, присвячену проблемам і рішенням у побудові систем гарантованого електроживлення.

У цьому році наша конференція проводиться за участю компанії General Electric Digital Energy. Фахівці GE Digital Energy і НТТ Енергія представлять нові продукти і сучасні технології, що застосовуються в системах гарантованого електроживлення.

Ви зможете поспілкуватися з експертами і ознайомитися з інноваційними рішеннями, що підвищують ефективність використання електроенергії і знижують експлуатаційні витрати систем електроживлення. Участь у конференції безкоштовна, за умови попередньої реєстрації.> Програма конференції

> Реєстрація

> Партнери