ИБП SG Series 10-600 кВА, промышленные ибп, ибп промышленный, Промышленные ИБП, промышленный ибп, промышленные источники бесперебойного питания, ибп для сервера, ибп для серверов, источник бесперебойного питания промышленный, промышленный источник
6.09.2013
Успішний введення в експлуатацію 2-х X910
Успішний введення в експлуатацію 2-х X910 (виробництва SDMO-Франція) у м. Алчевську Луганської області.
 
Інженери сервіс-центру ТОВ «НТТ Енергія», А.С. Сіренченко і Г.Б. Вечерко виконали шеф-монтаж, пуско-налагоджувальні роботи, провели випробування і здали в експлуатацію Замовнику систему резервного живлення для енергоблоку виробництва ПАТ "Екоенергія", який був побудований за замовленням ВАТ «Алчевський металургійний комбінат» (ВАТ «АМК») в м. Алчевську Луганської області. Енергоблок - це газотурбінна електростанція комбінованого циклу (ГТС КЦ), потужністю 303 МВт, що дозволяє отримувати електроенергію шляхом переробки газів, що відходять металургійного та коксохімічного виробництв.
 
Система складається з 2-х дизель-генераторів Х910 Silent виробництва SDMO-Франція. Дизель-генератори встановлені в шумопоглащающій та всепогодних кожухах Silent. ДГ запускаються автоматично у випадку аварійної зупинки енергоблоку і забезпечують коректну зупинку всіх його систем. Автоматичний запуск дизель генераторів і вихід на робочий режим роботи здійснюється системою управління на основі ПУ SDMO KERYS.