ИБП SG Series 10-600 кВА, промышленные ибп, ибп промышленный, Промышленные ИБП, промышленный ибп, промышленные источники бесперебойного питания, ибп для сервера, ибп для серверов, источник бесперебойного питания промышленный, промышленный источник

Сервісне обслуговування

 

“Золотий сервісний партнер”
компанії GE
Авторизований сервісний
центр компанії SDMO
Авторизований сервісний
центр компанії ORTEA
Авторизований сервісний
центр компанії EFORE

 

Система сервісного обслуговування «НТТ Енергія» покликана зняти з Замовника тягар експлуатаційного клопоту, максимально реалізувати потенціал, закладений в обладнанні, що постачається, забезпечити його безаварійну роботу, а в випадку виходу з ладу - оперативний ремонт.

Включає в себе:

  • гарантійне обслуговування;
  • періодичне сервісне обслуговування;
  • навчання персоналу замовника правилам експлуатації;
  • технічні консультації;
  • модернізація обладнання.

Наша політика в сфері сервісного обслуговування направлена на запобігання несправностям ще до того, як вони зможуть проявитися. Належне піклування та регулярне профілактичне обслуговування допоможуть скоротити простої, зберегти час та гроші на ремонт обладнання.

НТТ Енергія є авторизованим сервісним центром компаній GE, SDMO, EFORE й ORTEA в Україні. Це надає Вам впевненість в тому, що спеціально навчений персонал виконує обслуговування систем з високою якістю та в суворій відповідності до інструкцій виробників.

В розпорядженні інженерів сервісного центру НТТ Енергія найкраще контрольно-діагностичне та вимірювальне обладнання, спеціальний автомобільний транспорт, засоби зв’язку.