ИБП SG Series 10-600 кВА, промышленные ибп, ибп промышленный, Промышленные ИБП, промышленный ибп, промышленные источники бесперебойного питания, ибп для сервера, ибп для серверов, источник бесперебойного питания промышленный, промышленный источник

Програмне забезпечення ДБЖ

Моніторинг та управління за допомогою ПЗ дає можливість завершити роботу додатків, правильно оцінити ситуацію і прийняти рішення щодо подальших дій - наприклад примусове відключення навантажень для продовження часу автономної роботи більш важливих програм. Також ПЗ повідомляє про несправності ДБЖ, що дає можливість швидко провести сервісне обслуговування і продовжити нормальну роботу.

У сьогоднішніх умовах втрата електроживлення може призвести до втрати важливих даних, дорогокоштуючих простоїв й ушкодженню комп'ютерного та промислового обладнання. Використання відповідного програмного забезпечення для моніторингу та управління перетворює ДБЖ в універсальне рішення проблеми якості електроживлення. Програмне забезпечення є незамінним і повністю інтегрованим елементом системи, що підвищує її працездатність і забезпечує захист процесів. При відмові електроживлення програмне забезпечення робить ряд дій: повідомляє користувачів, переводить процеси в певний статус, закриває відкриті файли і канали зв'язку і коректно зупиняє системи, що не обслуговуються. При відновленні електроживлення в мережі відбувається автоматичний запуск системи та її повернення до нормальної роботи.

 

  UPSMAN™   

Програмне забезпечення UPSMAN обмінюється інформацією з джерелом безперебійного живлення (ДБЖ) через послідовний порт, USB-порт або мережевий інтерфейс (SNMP карта) для отримання даних про статус і вимірах даних. Під час нормальної роботи ДБЖ всі дані про стан параметрів ДБЖ зберігаються в log файлі і можуть бути переглянуті по мережі.

Під час відключення електроживлення UPSMAN стежить за часом автономної роботи ДБЖ від батареї й ініціює локально або по мережі відключення комп'ютерів, якщо це необхідно. UPSMAN може використовувати опціональне програмне забезпечення. Клієнтська частина RCCMD дозволяє коректно завершити роботу комп'ютерів і запущених в них програм.

Для виконання зупинки і запуску доступні різні методи: «холодний» старт, програмний запуск, запуск по мережі. Крім того, майже необмежені функції обробки подій UPSMAN, дозволяють заздалегідь налаштувати систему для автоматичного оповіщення користувача: повідомленням користувача по мережі, повідомленням по електронній пошті, відправкою SMS-повідомлення або відправкою RCCMD сигналу до віддаленого комп'ютера для виконання заздалегідь налаштованої команди.

Дані про стан ДБЖ можуть бути доступні через WEB-сервер. Доступ до нього здійснюється через стандартний браузер, але при цьому необхідно наявність опциональной SNMP карти. UPSMAN підтримує наступні моделі ДБЖ: Match, VH Series, GT Series, LP1131T, LP33, SG Series. NEW UPSMAN V.5.7.66 підтримується: LP33, SG Series.

 

Завантажити ПЗ для ДБЖ UPSMAN™  (Програмне забезпечення для моніторингу та управління ДБЖ, коректного виключення комп'ютера / сервера)

Завантажити ПЗ для ДБЖ RS232 to USB   (Драйвер перехідника Prolific 2303 USB2Serial перетворювач для підключення ДБЖ, що має тільки порт RS-232, до комп'ютера, що має тільки USB (підходить для багатьох інших моделей перехідників))

Завантажити ПЗ для ДБЖ UPSConf   (Програмне забезпечення для зміни налаштувань ДБЖ (безнагрузочне відключення і т.п.))

 

 

Клієнтська частина RCCMD

RCCCMD є поширеною і широко використовуваної клієнтською частиною для ДБЖ. Підтримується 25 різними операційними системами і працює спільно з UPSMAN. Саме цей модуль і виконує функцію завершення роботи ПК, на якому він встановлений, при надходженні команди від UPSMAN.

Завантажити ПЗ для ДБЖ RCCMD   (Клієнтська частина ПЗ для автоматичного завершення роботи серверів (платна програма, к-я встановлюється безпосередньо на сервера, в комплекті ключ Trial на 30 днів))

 

UPSMON

Для відображення даних UPSMAN по мережі, безкоштовно надаються модулі UPSMON і JAVAMON. 
UPSMON - модуль для всіх платформ Microsoft, в той час JAVAMON може бути запущений на операційних системах, які підтримують програми Java. LAN, WAN або Інтернет (TCP / IP) з'єднання. Використовується в якості мережного з'єднання між UPSMAN і інтерфейсами управління.

За допомогою графічного дисплея можна отримати інформацію: про стан батарей ДБЖ, температурі всередині ДБЖ, вхідної та вихідної напруги, отримати докладні графіки напруг і частот з тимчасовою шкалою, переглянути log файл подій і багато іншого.

C

  

  EP OS Shutdown System  

Це програмне забезпечення створене для ДБЖ GE EP Series і володіє тими ж функціями що і ПО UPSMAN. 

 

  IRIS™  

IRIS™ (Internet Remote Information System) — нформаційна Система Віддаленого Доступу по Інтернет.

Унікальний апаратно-програмний комплекс для глобального моніторингу великих систем ДБЖ, головна перевага якого - найвища апаратна і програмна захищеність.

Властивості:

• підключення ДБЖ по SNMP, доступ до інформації можливий по каналах GPRS або модемним лініям зв'язку
• розвинена система оповіщення: SMS, факс або e-mail
• спостереження великої кількості ДБЖ, у тому числі інших марок у вигляді деревовидної структури
• моніторинг безлічі критичних параметрів ДБЖ, зручні настройки та профілі
• легке конфігурування та візуалізація, повний доступ через WEB-інтерфейс з будь-якої точки світу

Концепція рішення

ДБЖ підключаються через мережу Ethernet (SNMP-протокол) до локального IRIS-серверу, який встановлено на мережі замовника. Користувач може спостерігати та контролювати систему за допомогою WEB-браузера через з'єднання (https).

У локального сервера IRIS є можливість відправляти e-mail через внутрішній e-mail-сервер, також отримувати SMS-повідомлення через шлюз SMS-повідомлень, який використовує GSM-адаптер для доставки SMS. Доставка SMS повідомлення забезпечується кодом подій системи конкретного ДБЖ, таким чином, здійснюється допомога в сервісній підтримці та швидке розпізнавання стану конкретного ДБЖ. Адаптер SMS поставляється опціонально і може бути підключений до порту локального IRIS-сервера.

Безпека

Система IRIS заснована на https (SSL), доступ до системи здійснюється тільки при введенні ID, ім'я користувача та пароль. Меню системи просте: необхідний всього один клік для простого доступу в меню.