Програмне забезпечення ДБЖ

Моніторинг та управління за допомогою ПЗ дає можливість завершити роботу додатків, правильно оцінити ситуацію і прийняти рішення щодо подальших дій - наприклад примусове відключення навантажень для продовження часу автономної роботи більш важливих програм. Також ПЗ повідомляє про несправності ДБЖ, що дає можливість швидко провести сервісне обслуговування і продовжити нормальну роботу.

У сьогоднішніх умовах втрата електроживлення може призвести до втрати важливих даних, дорогокоштуючих простоїв й ушкодженню комп'ютерного та промислового обладнання. Використання відповідного програмного забезпечення для моніторингу та управління перетворює ДБЖ в універсальне рішення проблеми якості електроживлення. Програмне забезпечення є незамінним і повністю інтегрованим елементом системи, що підвищує її працездатність і забезпечує захист процесів. При відмові електроживлення програмне забезпечення робить ряд дій: повідомляє користувачів, переводить процеси в певний статус, закриває відкриті файли і канали зв'язку і коректно зупиняє системи, що не обслуговуються. При відновленні електроживлення в мережі відбувається автоматичний запуск системи та її повернення до нормальної роботи.

 

  UPSMAN™   

Програмне забезпечення UPSMAN обмінюється інформацією з джерелом безперебійного живлення (ДБЖ) через послідовний порт, USB-порт або мережевий інтерфейс (SNMP карта) для отримання даних про статус і вимірах даних. Під час нормальної роботи ДБЖ всі дані про стан параметрів ДБЖ зберігаються в log файлі і можуть бути переглянуті по мережі.

Під час відключення електроживлення UPSMAN стежить за часом автономної роботи ДБЖ від батареї й ініціює локально або по мережі відключення комп'ютерів, якщо це необхідно. UPSMAN може використовувати опціональне програмне забезпечення. Клієнтська частина RCCMD дозволяє коректно завершити роботу комп'ютерів і запущених в них програм.

Для виконання зупинки і запуску доступні різні методи: «холодний» старт, програмний запуск, запуск по мережі. Крім того, майже необмежені функції обробки подій UPSMAN, дозволяють заздалегідь налаштувати систему для автоматичного оповіщення користувача: повідомленням користувача по мережі, повідомленням по електронній пошті, відправкою SMS-повідомлення або відправкою RCCMD сигналу до віддаленого комп'ютера для виконання заздалегідь налаштованої команди.

Дані про стан ДБЖ можуть бути доступні через WEB-сервер. Доступ до нього здійснюється через стандартний браузер, але при цьому необхідно наявність опциональной SNMP карти. UPSMAN підтримує наступні моделі ДБЖ: Match, VH Series, GT Series, LP1131T, LP33, SG Series. NEW UPSMAN V.5.7.66 підтримується: LP33, SG Series.

 

Завантажити ПЗ для ДБЖ UPSMAN™  (Програмне забезпечення для моніторингу та управління ДБЖ, коректного виключення комп'ютера / сервера)

Завантажити ПЗ для ДБЖ RS232 to USB   (Драйвер перехідника Prolific 2303 USB2Serial перетворювач для підключення ДБЖ, що має тільки порт RS-232, до комп'ютера, що має тільки USB (підходить для багатьох інших моделей перехідників))

Завантажити ПЗ для ДБЖ UPSConf   (Програмне забезпечення для зміни налаштувань ДБЖ (безнагрузочне відключення і т.п.))

 

 

Клієнтська частина RCCMD

RCCCMD є поширеною і широко використовуваної клієнтською частиною для ДБЖ. Підтримується 25 різними операційними системами і працює спільно з UPSMAN. Саме цей модуль і виконує функцію завершення роботи ПК, на якому він встановлений, при надходженні команди від UPSMAN.

Завантажити ПЗ для ДБЖ RCCMD   (Клієнтська частина ПЗ для автоматичного завершення роботи серверів (платна програма, к-я встановлюється безпосередньо на сервера, в комплекті ключ Trial на 30 днів))

 

UPSMON

Для відображення даних UPSMAN по мережі, безкоштовно надаються модулі UPSMON і JAVAMON. 
UPSMON - модуль для всіх платформ Microsoft, в той час JAVAMON може бути запущений на операційних системах, які підтримують програми Java. LAN, WAN або Інтернет (TCP / IP) з'єднання. Використовується в якості мережного з'єднання між UPSMAN і інтерфейсами управління.

За допомогою графічного дисплея можна отримати інформацію: про стан батарей ДБЖ, температурі всередині ДБЖ, вхідної та вихідної напруги, отримати докладні графіки напруг і частот з тимчасовою шкалою, переглянути log файл подій і багато іншого.

C

  

  EP OS Shutdown System  

Це програмне забезпечення створене для ДБЖ GE EP Series і володіє тими ж функціями що і ПО UPSMAN. 

 

  IRIS™  

IRIS™ (Internet Remote Information System) — нформаційна Система Віддаленого Доступу по Інтернет.

Унікальний апаратно-програмний комплекс для глобального моніторингу великих систем ДБЖ, головна перевага якого - найвища апаратна і програмна захищеність.

Властивості:

• підключення ДБЖ по SNMP, доступ до інформації можливий по каналах GPRS або модемним лініям зв'язку
• розвинена система оповіщення: SMS, факс або e-mail
• спостереження великої кількості ДБЖ, у тому числі інших марок у вигляді деревовидної структури
• моніторинг безлічі критичних параметрів ДБЖ, зручні настройки та профілі
• легке конфігурування та візуалізація, повний доступ через WEB-інтерфейс з будь-якої точки світу

Концепція рішення

ДБЖ підключаються через мережу Ethernet (SNMP-протокол) до локального IRIS-серверу, який встановлено на мережі замовника. Користувач може спостерігати та контролювати систему за допомогою WEB-браузера через з'єднання (https).

У локального сервера IRIS є можливість відправляти e-mail через внутрішній e-mail-сервер, також отримувати SMS-повідомлення через шлюз SMS-повідомлень, який використовує GSM-адаптер для доставки SMS. Доставка SMS повідомлення забезпечується кодом подій системи конкретного ДБЖ, таким чином, здійснюється допомога в сервісній підтримці та швидке розпізнавання стану конкретного ДБЖ. Адаптер SMS поставляється опціонально і може бути підключений до порту локального IRIS-сервера.

Безпека

Система IRIS заснована на https (SSL), доступ до системи здійснюється тільки при введенні ID, ім'я користувача та пароль. Меню системи просте: необхідний всього один клік для простого доступу в меню.