ИБП SG Series 10-600 кВА, промышленные ибп, ибп промышленный, Промышленные ИБП, промышленный ибп, промышленные источники бесперебойного питания, ибп для сервера, ибп для серверов, источник бесперебойного питания промышленный, промышленный источник

Рішення для приватних будинків і котеджів

Забезпечити комфортне проживання власникам та запобігти виходові з ладу дорогої побутової техніки в умовах вкрай нестабільних сільських електромереж покликані системи гарантованого живлення приватних будинків та котеджів. Повністю автоматизовані генератори, стабілізатори та ДБЖ дозволять Вам не замислюватись про проблеми електроживлення. Завантажити каталог по системам резервного живлення для дома (рус.).


Джерела безперебійного живлення
Джерела безперебійного живлення
Джерела безперебійного живлення швейцарського виробництва компанії «General Electric» (GE) – це надійний захист комфорту в Вашій оселі від нестабільності та зникнення напруги в електромережі.
Весь модельний ряд
Дизель-генератори
Дизель-генератори
Електростанція «SDMO» – це надійна автономна система електроживлення, яка дозволить Вам набути незалежності від зовнішніх факторів: аварій, збоїв та повного відключення від загальної мережі електроживлення.
Весь модельний ряд
Стабілізатори напруги
Стабілізатори напруги
Основним призначенням стабілізатора є компенсація сплесків та падінь напруги, що надходить від зовнішньої мережі. Стабілізатор напруги «ORTEA» (Італія) значно подовжить термін служби Вашої побутової техніки.
Весь модельний ряд
Автоматичні вмикачі резерву
Автоматичні вмикачі резерву
Задача АВР – швидке та надійне переключення навантаження з одного джерела живлення на інший. Коли напруга в мережі зникає, АВР запускає електростанцію, а коли з’являється – знов переводить навантаження на живлення від мережі.
Весь модельний ряд