ИБП SG Series 10-600 кВА, промышленные ибп, ибп промышленный, Промышленные ИБП, промышленный ибп, промышленные источники бесперебойного питания, ибп для сервера, ибп для серверов, источник бесперебойного питания промышленный, промышленный источник

Рішення для виробничих підприємств

Системи живлення підприємств проектуються з урахуванням великих потужностей, пускових струмів та реактивностей промислового обладнання, а також необхідного часу автономної роботи. Головною задачею таких систем є збереження безперервності технологічного процесу на підприємстві, незалежно від параметрів зовнішньої мережі.


Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
Джерела безперебійного живлення (ДБЖ)
Сучасні інтелектуальні системи безперебійного живлення потужністю від 0,35 до 4000 кВА, виробництва компанії «GE» (Швейцария). Технологія паралельного включення ДБЖ дозволяє створювати високонадійні системи для найбільш вибагливих споживачів.
Весь модельний ряд
Стабілізатори напруги
Стабілізатори напруги
Сервомеханічні та електронні стабілізатори напруги виробництва компанії «ORTEA» (Італія) потужністю від 1 до 5000 кВА, оснащені мікропроцесорними системами управління, пристроями пригнічення перешкод та іншими необхідними опціями.
Весь модельний ряд
Трансформатори
Трансформатори
Сучасні сухі масляні трансформатори провідних світових та вітчизняних виробників. Вирішуємо задачі перетворення напруги для будь-яких виробничих об’єктів.
Весь модельний ряд
РП середньої напруги (10кВ; 6кВ)
РП середньої напруги (10кВ; 6кВ)
Розподільні пристрої європейського виробництва в широкому діапазоні потужності на напругу від 6 до 24 кВ. Для найвибагливіших споживачів ми реалізуємо рішення підвищеної надійності з резервуванням шин та безперебійним переключенням джерел.
Весь модельний ряд
РП 0,4; АВР
РП 0,4; АВР
Розробляємо та виготовляємо оптимальні за ціною та якістю розподільні щити, облікові шафи вводу, інше комутаційне обладнання, використовуючи найкращі комплектуючі європейського виробництва.
Весь модельний ряд
Дизель-генератори
Дизель-генератори
Стаціонарні й пересувні генератори концерну «SDMO» забезпечують надійне електроживлення для всіх типів споживачів. Електростанції «SDMO» оснащені кращими двигунами всесвітньо відомих виробників: «MITSUBISHI», «JOHN DEERE», «VOLVO», «MTU».
Весь модельний ряд