ИБП SG Series 10-600 кВА, промышленные ибп, ибп промышленный, Промышленные ИБП, промышленный ибп, промышленные источники бесперебойного питания, ибп для сервера, ибп для серверов, источник бесперебойного питания промышленный, промышленный источник

Рішення для медичних закладів

Приносимо свої вибачення - даний розділ не доступний на даний момент.

Джерело беспоребойного живлення (ДБЖ)
ДБЖ SG Series
ДБЖ серії SG — це високотехнологічний та наднадійний трьохфазний пристрій, оснащений IGBT-випрямлячем, який знижує коефіцієнт нелінійних спотворень. Ідеальний пристрій для роботи з імпульсними навантаженнями.
Весь модельний ряд
ДБЖ LP 11
ДБЖ LP 11
ДБЖ LP 11 - оптимальний пристрій для захисту лабораторних приладів, медичних лазерів та мамографічних машин. ДБЖ серії LP – інтелектуальний пристрій підвищеної надійності. Простий в установці та обслуговуванні.
Весь модельний ряд
ДБЖ VH Series
ДБЖ VH Series
ДБЖ серії VH Series - інтелектуальний ДБЖ з надзвичайними характеристиками. Призначений для локального захисту критичних застосувань невисокої потужності, таких як комп’ютери, невеличкі сервери.
Весь модельний ряд
Трансформатори
Трансформатори
Ми вирішуємо задачі перетворення напруги не лише локального рівня. В проектах більш глобального масштабу енергозабезпечення ми використовуємо сучасні сухі та масляні трансформатори провідних світових та вітчизняних виробників.
Весь модельний ряд
РП сер. напруги (10кВ; 6кВ)
РП сер. напруги (10кВ; 6кВ)
Розподільний пристрій європейського виробництва в широкому діапазоні потужності для напруги від 6 до 24 кВ. Для найбільш критичних споживачів ми реалізуємо рішення підвищеної надійності з резервуванням шин та безперебійним переключенням джерел.
Весь модельний ряд
РП 0,4; АВР
РП 0,4; АВР
Розробляємо та виготовляємо оптимальні за ціною та якістю розподільні щити, ввідні шафи обліку та інше комутаційне обладнання, використовуючи кращі комплектуючі європейського виробництва.
Весь модельний ряд
Дизель-генератор
Дизель-генератор
Стаціонарний генератор «SDMO» в шумопоглинаючому кожусі – надійне електроживлення з мінімальним шумовим порогом. Електростанції «SDMO» оснащені кращими двигунами всесвітньо відомих виробників: «MITSUBISHI», «JOHN DEERE», «VOLVO», «MTU».
Весь модельний ряд
АВР
АВР
Виготовляємо високонадійні пристрої автоматичного вводу резервів (АВР) на основі моторизованих безконтакторних перемикачів, а також односоленоїдних механізмів з імпульсним управлінням.
Весь модельний ряд