ИБП SG Series 10-600 кВА, промышленные ибп, ибп промышленный, Промышленные ИБП, промышленный ибп, промышленные источники бесперебойного питания, ибп для сервера, ибп для серверов, источник бесперебойного питания промышленный, промышленный источник

Рішення для яхт і катерів

Судові бензо- та дизель-генератори, інвертори 12,24/220В, зарядні пристрої акумуляторів, ізолюючі трансформатори, акумуляторні батареї – це основні компоненти енергозабезпечення судна, які ми встановлюємо, запускаємо в роботу, а також надаємо гарантію та сервісне обслуговування.


Дизель-генератори
Дизель-генератори
Автономні генератори «Kohler» призначені для електроживлення бортового обладнання та зарядки акумуляторів на стоянці у випадку, коли живлення з берега неможливе.
Весь модельний ряд
Інвертори / зарядні пристрої
Інвертори / зарядні пристрої
Зарядні пристрої та малогабаритні інвертори виробництва «Victron Energy» призначені для живлення обладнання від акумуляторних батарей.
Весь модельний ряд
Акумуляторні батареї
Акумуляторні батареї
Акумуляторні батареї – невід’ємний елемент роботи великої кількості пристроїв та агрегатів. Ми застосовуємо в своїх проектах гаму акумуляторних батарей широкого діапазону ємності.
Весь модельний ряд
Дистанційне керування
Дистанційне керування
Блок дистанційного керування призначений для контролю роботи електрообладнання безпосередньо з ходової рубки чи каюти. Пристрій відображує параметри та дозволяє віддалено здійснювати запуск та зупинку електрогенератора.
Весь модельний ряд