ИБП SG Series 10-600 кВА, промышленные ибп, ибп промышленный, Промышленные ИБП, промышленный ибп, промышленные источники бесперебойного питания, ибп для сервера, ибп для серверов, источник бесперебойного питания промышленный, промышленный источник

Рішення для спецтранспорту

Для підвищення енергоозброєності спеціального транспорту на борту створюється додаткова мережа електроживлення. Бортові системи спеціальних автомобілів можуть бути побудовані на тих же принципах і на тому ж обладнанні, що й бортові системи електроживлення катерів і яхт..

У кожному окремому випадку рішення визначається конкретними вимогами. Широка номенклатура виробів компанії Victron Energy дозволяє врахувати будь-які вимоги.

Як приклад наведена схема організації електроживлення обладнання автомобіля швидкої допомоги.У салоні автомобіля швидкої допомоги може бути встановлено медичне обладнання з живленням від мережі 12 і 24 В постійного струму, від мережі 230 В змінного струму.

Акумулятори заряджаються від зовнішньої мережі за допомогою багатофункціонального пристрою MultiCompact. В автономному режимі MultiCompact формує 230 В змінного струму за рахунок енергії акумулятора. Стан системи електропіанія контролюється за допомогою виносної панелі управління.

Пристрій моніторингу акумуляторів Cirix-i забезпечує незалежне функціонування акумуляторів в загальній мережі постійного струму.

Потужність навантаження і час її підтримки визначається ємністю акумуляторів і технічними характеристиками інвертора.

При необхідності бортова мережа може бути підтримана генератором моторного відсіку автомобіля.