Рішення для спецтранспорту

Для підвищення енергоозброєності спеціального транспорту на борту створюється додаткова мережа електроживлення. Бортові системи спеціальних автомобілів можуть бути побудовані на тих же принципах і на тому ж обладнанні, що й бортові системи електроживлення катерів і яхт..

У кожному окремому випадку рішення визначається конкретними вимогами. Широка номенклатура виробів компанії Victron Energy дозволяє врахувати будь-які вимоги.

Як приклад наведена схема організації електроживлення обладнання автомобіля швидкої допомоги.У салоні автомобіля швидкої допомоги може бути встановлено медичне обладнання з живленням від мережі 12 і 24 В постійного струму, від мережі 230 В змінного струму.

Акумулятори заряджаються від зовнішньої мережі за допомогою багатофункціонального пристрою MultiCompact. В автономному режимі MultiCompact формує 230 В змінного струму за рахунок енергії акумулятора. Стан системи електропіанія контролюється за допомогою виносної панелі управління.

Пристрій моніторингу акумуляторів Cirix-i забезпечує незалежне функціонування акумуляторів в загальній мережі постійного струму.

Потужність навантаження і час її підтримки визначається ємністю акумуляторів і технічними характеристиками інвертора.

При необхідності бортова мережа може бути підтримана генератором моторного відсіку автомобіля.