ИБП SG Series 10-600 кВА, промышленные ибп, ибп промышленный, Промышленные ИБП, промышленный ибп, промышленные источники бесперебойного питания, ибп для сервера, ибп для серверов, источник бесперебойного питания промышленный, промышленный источник

Виробники

   

www.gedigitalenergy.comwww.ge.com
GE Digital Energy
www.gedigitalenergy.com
www.ge.com

 

НТТ Енергія представляє в Україні компанію GE Digital Energy, одного з найбільших світових виробників систем безперебійного електроживлення.

GE Digital Energy виробляє найсучасніші, високотехнологічні, інтелектуальні системи безперебійного живлення для надійного захисту комп’ютерів, засобів зв’язку та телекомунікації, автоматизованих систем управління технологічними процесами, медичного, наукового та іншого електронного обладнання від нестабільності та зникнення живлячої напруги. 

GE Digital Energy — це швидко зростаючий лідер на перетині інформаційних технологій та енергопостачання. Безпечна та керована енергія — це бізнес GE Digital Energy.  

Завдяки повному спектрові апаратних та програмних продуктів, що включають UPS від 300 VA до 4 MVA та програмне забезпечення для захисту інформаційних систем від збоїв та для управління процесом електроживлення, GE Digital Energy в змозі запропонувати технічне рішення, яке відповідає всім Вашим вимогам. 

 


www.sdmo.com
SDMO
www.sdmo.com

 www.sdmo.com

Із дня свого заснування в 1966 році французький концерн SDMO® Industries обирає основним та єдиним напрямком своєї діяльності виробництво генераторних установок. Завдяки своїй спеціалізації, SDMO® може концентрувати зусилля на підвищенні якості та конкурентоспроможності продукції, що випускається. Сьогодні французький концерн є одним з лідерів серед світових виробників генераторних установок.

Спеціалізація SDMO® – виробництво широкого спектру стандартних електрогенераторних установок в діапазоні потужності від 1 до 2250 кВА.

Виробничі потужності концерну складаються з 3 заводів на території Франції, оснащених за останнім словом техніки. Багаторічний досвід, спеціалізація підрозділів на випуску суворо визначеного виду продукції, загальний інформаційний простір забезпечують високу ефективність роботи кожного з підрозділів. Виробляючи стандартне обладнання, SDMO® бере участь у підтримці та реалізації складних спеціалізованих проектів із створення систем гарантованого електроживлення на замовлення.

З метою забезпечення високої надійності своєї продукції, концерн SDMO® ввів на своїх підприємствах жорстку процедуру контролю якості. Ретельне дотримання цієї процедури дозволило сертифікувати виробництво SDMO® на відповідність стандарту ISO 9001, що, в свою чергу, гарантує вчасну доставку, відмінну якість, високу надійність, високопрофесійне супроводження обладнання. 

 


www.ortea.it
ORTEA
www.ortea.it

 

Компанія ORTEA з 1969 року є лідером у виробництві стабілізаторів напруги, феромагнітних пристроїв та електричних приладів.

Успіх на ринку електротехнічної продукції досягнуто завдяки копіткій роботі високопрофесійного колективу та великого досвіду, накопленого за багато років існування компанії. Компанією розроблені нові технологічні рішення, оптимізовано конструкцію та дизайн обладнання, застосовано останні розробки в сфері мікроелектроніки та високоточних технологій. Обладнання виробництва компанії ORTEA відповідає всім вимогам стандарту ISO 9001:2000 із системи якості.

 


www.efore.com
EFORE
www.efore.com

 

Efore Group – міжнародна компанія, яка працює в галузі проектування та виготовлення різного роду приладів, що використовуються в системах постійного струму.

Компанію було засновано в 1975 році. Головний офіс Efore Group знаходиться в Фінляндії. Штат компанії нараховує більше 900 фахівців. За підсумками минулого року компанією обнародувано чистий прибуток в 69,7 млн. Євро.

Успіх Efore Group закладено в інновацінній політиці компанії, високому професіоналізмі, накопленому великим досвідом, а також в контролі над стандартами якості продукції.

 


www.victronenergy.com
Victron energy
www.victronenergy.com

 

Компанія Victron Energy – перший в світі виробник професійних якісних інверторів.

Компанію засновано в 1975 році. Розпочавши свою діяльність з маленької технічної фірми з невеличким офісом, сьогодні Victron Energy являє собою велику міжнародну компанію, яка здійснює свою діяльність більш ніж в 60 країнах світу. 

За останні роки Victron Energy має постійне збільшення замовлень 30% у порівнянні з кожним попереднім роком. Зараз в асортименті компанії майже 200 продуктів, а серед її клієнтів є такі всесвітньо відомі імена, як Sunseeker, Najad, Bavaria Yachts, ATS Euromaster, Берегова Охорона США, армія та служба швидкої допомоги Голландії, Trinity House (маячно-лоцманська корпорація), Oyster, та багато інших.